امکان پرداخت نذورات برای کمک به درمان بیماران کرونایی
با توجه به شرایط خاص کرونایی کشور و ضرورت هدایت نذورات مردمی به سمت رفع نیازهای عمومی مردم، اداره کل نذورات آستان قدس این امکان را فراهم کرده است که خیران و نیکوکاران بتوانند کمک‌های نقدی خود برای کمک به درمان بیماران کرونایی اهدا کنند...
پنجشنبه,۲۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۶

 

مدیر کل نذورات آستان قدس رضوی در گفتگو با آستان نیوز در این باره گفت: با توجه به تاکیدات تولیت معزز آستان قدس در خصوص استفاده بیشتر از ظرفیت‌های این آستان برای کمک به کادر درمان و بیماران، در کنار افزایش توان شرکت‌های داروسازی این مجموعه برای تامین نیازهای دارویی مردم، اداره کل نذورات نیز برای جلب مشارکت‌های مردمی در این حوزه برنامه‌ریزی ویژه‌ای کرده است.

علیرضا اسماعیل‌زاده افزود: در این راستا امکان دریافت نذورات مردمی برای کمک به درمان بیماران کرونا ایجاد شده و عموم مردم به‌ویژه خیران و نیکوکاران ارجمند می‌توانند در این پویش اجتماعی مشارکت داشته باشند.

اسماعیل زاده درباره شیوه مشارکت در این پویش نیز گفت: مردم می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل نذورات آستان قدس رضوی به نشانی nazr.razavi.ir روی گزینه «پرداخت نذورات نقدی» شده و سپس با انتخاب بخش «نذر درمان و سلامت» گزینه «درمان بیماران کرونا» را انتخاب و مبلغ مورد نظر خود را به شیوه اینترنتی پرداخت کنند.

به گفته اسماعیل‌زاده، همچنین می‌توان با شماره‌گیر کد دستوری #8* (ستاره هشت مربع) در گوشی تلفن همراه، گزینه «درمان بیماران کرونا» را انتخاب و در این پویش اجتماعی مشارکت کرد.

مدیر کل نذورات آستان قدس رضوی تصریح کرد: نذورات مردم برای کمک به بیماران کرونا، پس از جمع‌آوری به سرعت در اختیار متولیان امر قرار داده می‌شود تا به بهترین شیوه ممکن مورد استفاده قرار بگیرد.

 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید